Grannsamverkan – Kontaktinformation

Om oturen är framme kan Du antingen kontakta polisen direkt eller Din kontaktperson i Din förening. Kontaktuppgifterna finner Du nedan:

Polisen:
Ann-Sofie Gustafsson; tel: 010-5631526 alt 070-3214014 (Huvudkontakt inom polisen)
Amalia Ullman; tel: 010-5631525 alt 070-6780486
Petra Westerberg; tel: 010-5631524 alt 070-6781186

Email: vaxholm.roslagen@stockholm.police.se

Om inte anträffbara ring: 114 14 Vid nöd ring: 112

Höganäs:
Lennart Ljung; tel: 0706762110 email: lennart_ljung@telia.com

NTS:
Vakant

Sjöviksvägens vägförening:
Lena Eliasson; tel: 0708884513 email: lena45.eliasson@telia.com

Soluddens vägsamfällighet:
Kerstin Hansson; tel: 0733-504440 email: hansson.kerstin@live.se

Kvarntäppan-Åkershov:
Mats Lennmo; tel: 08-35149325 e-mail: mats.lennmo@tele2.se
Kenneth Normen; tel: 08-6693964 e-mail: normen.kenneth@gmail.com

Sveaborg:
Anita Meyerhöffer; tel: 08-314066 e-mail: anita.meyerhoffer@bredband.net

Ekensbergs Villaägareförening:
Tomas Elm; tel: 070-6965735 email: tomas.elm@telia.com

Lilla Furusunds Villaägareförening:
Lars Röckert; tel: 073-6682002 email: rockert@telia.com

Huvudkontaktperson Tynningö-Polisen:
Lars Röckert; tel: 073-6682002 email: rockert@telia.com

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

*